امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

TeamViwer برنامه است که توسط آن می توان به یک کامپیوتر در هر کجا که باشد وصل شد و مدیریت آن را به دست گرفت توسط این برنامه شما دسکتاب کامپیوتر دیگری را در یک پنچره از سیستم خودتان می بینید و توسط موس و صفحه کلید می توانید دستورات را وارد کنید . همه کارهایی که با سیستم خودتان انجام می دهید را می توانید با سیستم دیگری انجام دهید و همچنین می توانید بین دو کامپیوتر ، فایل ها را انتقال دهید. این برنامه بیش از صد میلیون کاربر دارد و برای سیستم عامل های ویندور ، لینوکس و مک اواس به شکل رایگان قابل استفاده می باشد.

نحوه عملکرد این نرم افزار: پس از نصب نرم افزار ، به شما یک Your ID و Password تعلق می گیرد که اگر این مشخصات را در اختیار فردی که او نیز ، همین نرم افزار را نصب کرده است قرار دهید ، می تواند وارد کامپیوتر شما شود و با نظارت شما اقدام به فعالیت نماید. شما می توانید با Exit کردنِ این نرم افزار ، سطح دسترسی فرد مقابل را از سیستم خود ، قطع کنید. با هر بار بستن و باز کردن نرم افزار ، یک Password جدید به شما تعلق می گیرد که اگر می خواهید فرد مورد نظرتان ، مجدداً وارد کامپیوتر شما شود ، باید Password جدید را در اختیار وی قرار دهید.فیلم آموزش TeamViewer این برنامه کاربردی و مفید را به زبان فارسی آموزش می دهد. در این پست از سایت اسفند فیلم آموزشی برنامه TeamViewer تقدیم می شود.

 

فیلم آموزش TeamViewerبه زبان فارسی

 

دانلود در ادامه

 

دانلود فیلم آموزش TeamViewerبه زبان فارسی   (کلیک کنید)

0 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0% (0 Votes)
چند نکته درباره فایل‌ها

پسورد همه فایل‌ها  www.esfand.org   است.

برای دانلود فایل های بزرگ از IDM استفاده کنید.

فایل های فشرده را با برنامه winrar  باز کنید. در صورتی که فایل در زمان دانلود خراب شد در تب tools گزینه repaired archive را انتخاب کنید.

جهت باز کردن پی دی اف از برنامه ادوب ریدر یا فوکسید و جهت تماشای فایل های تصویری از KMplayer استفاده کنید.

مطالب مرتبط

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

فیلم آموزش TeamViewer به زبان فارسی Rating: 7 out of 10 1
3.5 فیلم آموزش TeamViewer به زبان فارسی اسفند