امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

 

تری در مکس نرم افزارهای است برای ساخت و متحرک سازی اشیاء سه بعدی. این نرم افزار امروزه کاربردهای فراوانی در معماری ، تولید بازی های کامپیوتری ، انیمیشن، مدلسازی و گرافیک دارد. مهمترین ویژگی این نرم افزار پلاگین های بیشمار آن می باشند به گونه ای که در هر زمینه ای که مایل به استفاده باشید معمولا پلاگین هایی وجود دارد که باعث قدرت تری دی مکس می شوند. در صورتی که علاقه مند به تولید انیمیشن باشد این نرم افزار ابزار کاملی جهت این کار در اختیار شما قرار می دهد فرایند تولید انیمیشن  و ابزار لازم در این نرم افزار شامل موارد زیر است:
ابزاری برای مدلینگ وساخت اشیاء
نورپردازی
دوربین
متحرک سازی
رندر 
 
تعداد نرم افزارهای که برای تولید انیمیشن کاربرد دارند بسیار زیاد می باشند اما از بین همه آنها فقط چهار نرم افزار تری دی مکس ، مایا ، سافت ایمیج XSI و هودینی همه قابلیتهای لازم و ابزار کافی را در اختیار دارند و از این چهار نرم افزار سه تای اول مربوط به شرکت اتودسک می باشند. یادگیری هر یک از این نرم افزار ها به زمان و حوصله زیاد نیاز دارد اما از بین آنها تری در مکس برای شروع مناسب تر است و دلیل آن محیط نرم افزار و وجود منابع آموزشی بیشتر نسبت به سایر رقبا می باشد و آموزش و استفاده از هودینی سخت تر از برنامه های مشابه می باشد.
در صورتی که خود را برای دنیای پر هیجان انیمیشن آماده کرده اید می توانید آمورش برنامه تری دی مکس را با این مجموعه آموزشی شروع کنید این مجموعه توسط بردیا علمی تهیه شده و برای شروع بسیار مناسب می باشد.
فیلم آموزش تری دی مکس بخش یک در ادامه:
 
 

ویدئو آموزشی تری دی مکس 3d max  به زبان فارسی بخش 1

 

 

دانلود فیلم آموزشی تری دی مکس به زبان فارسی بخش 1 (کلیک کنید)

3.0192307692308 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 60% (26 Votes)
چند نکته درباره فایل‌ها

پسورد همه فایل‌ها  www.esfand.org   است.

برای دانلود فایل های بزرگ از IDM استفاده کنید.

فایل های فشرده را با برنامه winrar  باز کنید. در صورتی که فایل در زمان دانلود خراب شد در تب tools گزینه repaired archive را انتخاب کنید.

جهت باز کردن پی دی اف از برنامه ادوب ریدر یا فوکسید و جهت تماشای فایل های تصویری از KMplayer استفاده کنید.

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

فیلم آموزشی تری دی مکس 3d max به زبان فارسی بخش 1 Rating: 7 out of 10 1
3.5 فیلم آموزشی تری دی مکس 3d max به زبان فارسی بخش 1 اسفند